Lakovacie kabíny - profesionálne s najnovšou technológiou

Lakovacie zariadenia, konkrétne kabíny, sú potrebné v tých priemyselných odvetviach, v ktorých prebieha lakovanie povrchu pomocou náterových hmôt riediteľných vodou či rozpúšťadlami. Sú efektívne najmä tak, kde je nutné lakovať obrovskú plochu za krátku dobu.

Kabíny vám pomôžu s efektívne povrchovou úpravou materiálov. Mnohé firmy zaoberajúce sa výrobou lakovacích kabín vám urobia návrh podľa vašich potrieb a nárokov na rozmery. Základná konštrukcia je väčšinou zložená z odľahčenej oceľovej konštrukcie. Výplne kabín potom tvoria sendvičové panely, ktoré sú tepelne izolované žiarovo zinkovaným plechom. Súčasťou sú tiež vetracie systémy s ventilátormi a mechanizmom pre ohrev vzduchu. Doplňujúce prvky vetracej môžu tvoriť tiež absorpčné filter pre ochranu celého pracovného prostredia. Ďalšie príslušenstvo, ktoré si môžete k lakovacej kabíne zaobstarať, sú napríklad koľajové plošiny, prídavná vráta, úprava vzduchu pre dosiahnutie priaznivé vlhkosti pre pracovisko a podobne.

Lakovacie kabínu si môžete kúpiť v mnohých rôznych rozmeroch. Nezáleží teda na tom, či sa zaoberáte lakovaním malých dielov, alebo aut. Vďaka konštrukcii na mieru možno kabíny zaradiť do akéhokoľvek priemyslu.

Ak práve vy podnikáte v odvetví, kde je potreba využitia lakovacej kabíny, odporučím vám firmu Spolmont s.r.o. Vo svete nielen lakovacích kabín má mnohoročné skúsenosti s výrobou a dodaním na mieru. Súčasťou zákazníckeho servisu je aj kompletné uvedenie do prevádzky. Vyrieši za vás tiež všetku potrebnú dokumentáciu. Urobia všetko pre vaše maximálne pohodlie a čo najrýchlejšie sprevádzkovanie pracovných procesov.

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.